Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Delfin Siesta Mar ***Delfin Siesta Mar *** Delfin Siesta Mar *** Delfin Siesta Mar *** Delfin Siesta Mar *** Delfin Siesta Mar ***

Hotel Delfin Siesta Mar sa nachádza na juhozápade ostrova v známom stredisku Santa Ponsa, v tesnej blízkosti hlavnej piesočnatej pláže s promenádou a píniovým lesíkom. Jeho výhodná poloha ponúka možnosť spoznania blízkeho hlavného mesta Palma de Mallorca vzdialeného cca 20km, s ktorým je pravidelné autobusové spojenie. Navštíviť môžete taktiež vodný svet v Magalufe, prípadne dýchať čistý vzduch v malebných dedinkách pohoria Sierra de Tramuntana, ktoré pokrývy západné pobrežie. Využiť môžete aj ponuku vodných športov, golfových ihrísk, alebo si jednoducho poseďte v jednom z miestnych barov či reštaurácií, ktoré nespia ani v nočných hodinách.


Vybavenie hotela / ubytovanie: Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, fénom, trezorom (za poplatok), klimatizáciou, TV SAT, telefónom a balkónom alebo terasou. V hotelovom areáli sa taktiež nachádza hotelové lobby, vonkajší bazén s detským bazénom, reštaurácia, bar, posilňovňa, masáže a sauna (za poplatok), ihrisko pre deti, internet (za poplatok), WIFI, biliard, tenisové kurty...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.


Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje vo vyhradených hodinách


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.