Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Samoa ****



Samoa **** Samoa **** Samoa **** Samoa **** Samoa ****

Hotel Samoa sa nachádza v pokojnejšom letovisku Calas de Mallorca s prekrásnou prírodou pri najkrajších plážach s krištáľovo čistou vodou v zátokách, konkrétne 150m od piesočnatej pláže v zátoke Cala Domingos. Hotelový areál neďaleko od rozprávkovej pláže zabezpečí skutočnú dovolenkovú atmosféru. Tím skúsených animátorov, dokonca i so slovensky hovoriacim animátorom, vám pomôže zabudnúť na každodenné starosti pri cvičeniach aerobiku, spoločenských a tanečných zábavách či večerných showprogramoch. Vaše deti zase určite ocenia denné a večerné animačné programy v miniklube alebo na ihrisku, či taktiež spoločnosť nových kamarátoch na mini diskotékach. Výborné služby all inclusive s bohatou a pestrou stravou urobia z každého dňa nezvyčajný kulinársky zážitok. Len 100m od hotela na vás čaká centrum s bohatými nákupnými možnosťami, barmi, reštauráciami, kaviarňami, požičovňami áut, bicyklov, skútrov...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek s individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, TV, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom, alebo terasou.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou a trezormi, reštaurácia, hlavný bar, bazén, samostatný detský bazén, terasa s posedením, terasa na slnenie, snack bar, detský miniklub a ihrisko, biliard, herňa, vodné bicykle na pláži (za poplatok), minigolf...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj vo vybraných hodinách, občerstvenie a rôzne snacky v poobedňajších hodinách

Deti za zvýhodnené ceny!




Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.