Leto 2020, Taliansko

Senior ***Senior *** Senior *** Senior *** Senior *** Senior ***

JADRANSKÉ POBREŽIE
Tento hotel sa nachádza len niekoľko krokov od centra letoviska, 300m od širokej piesočnatej pláže a iba 200m od veľkej ukážky vodného sveta Acquario di Cattolica. I vďaka týmto prednostiam sa veľa klientov hotela Senior vracia na toto miesto. Nehovoriac o kuchyni a príjemnej rodinnej atmosfére hotela. Napriek svojmu názvu sa priemerný vek ubytovaných pohybuje v nízkych číslach. Leží v príjemnom stredisku Cattolica.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, v posledných dvoch rokoch prešli rekonštrukciou. Nechýba v nich TV so satelitom, klimatizácia, telefón, kúpeľňa so sprchou a WC a balkón alebo francúzsky balkón.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež recepcia, bar na prízemí pri bazéne, reštaurácia, vonkajšie posedenie pri bazéne na terase, bazén, malý bazén, WIFI pripojenie, ping-pong, biliard, ponuka vodných športov na pláži (za poplatok), preliezačky na pláži...V prípade plnej penzie je plážový servis na pláži vyhradenej k hotelu zdarma + slnečníky a dve ležadlá na izbu, v opačnom prípade za príplatok.

Stravovanie:
- polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výber z 2 druhov 3-chodového menu, šalátový bufet
-za príplatok možnosť plnej penzie

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.