Leto 2020, Taliansko

Lux **Lux ** Lux ** Lux ** Lux ** Lux **

JADRANSKÉ POBREŽIE
Dovoľujeme si vám predstaviť tento útulný hotel Lux, ktorý sme zaradili do ponuky na základe pozitívnych hodnotení jeho služieb zo strany klientov. Hotel sa chváli chutnou kuchyňou a zaujme dobrými službami za výhodnú cenu. Stredisko dýcha typicky letnou atmosférou a je príjemným miestom na strávenie vašej dovolenky. Hotel Lux leží v srdci letoviska Gabicce Mare pri Jadranskom mori, 30km od mesta Rimini. Od piesočnatej pláže je vzdialený cca 110m, hotel je situovaný pri hlavnom korze strediska s obchodíkmi, reštauráciami a zmrzlinárňami.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú telefónom, stropným ventilátorom, kúpeľňou s WC a sprchou a balkónom alebo terasou.
V hoteli sa nachádza recepcia s TV salónikom, bar, jedáleň, vonkajšia terasa s posedením, trezor (za poplatok), WIFI, možnosť vypožičania bicyklov, možnosť vodných športov na pláži (za poplatok), atrakcie pre deti + preliezačky na pláži. V cene pre našich klientov je zahrnutý plážový servis na vyhradenej pláži a 1 slnečník + 2 ležadlá na izbu.

Stravovanie:
- plná penzia: raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z dvoch druhov 3-chodového menu + šalátový bufet, k obedom a večeriam ? l vody a ? l vína na osobu, alebo 1 nealko nápoj pre dieťa

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.