Leto 2022, Taliansko

Blumen ***Blumen *** Blumen *** Blumen *** Blumen ***

JADRANSKÉ POBREŽIE
Hotel Blumen má útulnú atmosféru a môžete si byť istí, že o vás bude naozaj dobre postarané. Príjemný personál, osobný prístup a ideálna poloha priamo na pláži a neďaleko centra mesta sú hlavnými charakteristikami hotela. Tento hotel sa nachádza v stredisku Viserba di Rimini, priamo piesočnatej na pláži, 4km od centra mesta Rimini a 16km od štátu San Marino.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, TV, kúpeľňa s WC, vaňou alebo sprchou a balkón alebo terasa.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, priestranná jedáleň s výhľadom na more, bar, kútik pre deti, trezor (za poplatok), WIFI pripojenie, preliezačky a hojdačky na hranie pre deti na pláži, možnosť vodných športov na pláži, ping-pong...Plážový servis je pre našich klientov zahrnutý v cene (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu). V blízkosti sa nachádzajú aj viaceré zábavné, tématické a vodné parky.

Stravovanie:
- plná penzia: raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z dvoch druhov 3-chodového menu + šalátový bufet, počas obedov a večerí ? l vody a ? l vína na osobu a 1 nealko nápoj pre dieťa

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.