Leto 2020, Taliansko

Scoglio della Galea ****Scoglio della Galea **** Scoglio della Galea **** Scoglio della Galea **** Scoglio della Galea **** Scoglio della Galea ****

KALÁBRIA
Tento dovolenkový raj postavený priamo v srdci horúcej Kalábrie, priamo nad morom v blízkosti očarujúcej pláže známeho zálivu Capo Vaticano a len 3km vzdialený od malej dedinky Santa Maria di Ricadi, vás určite očarí už na prvý pohľad. Dovolenka v tomto hotelovom komplexe kráľovských rozmerov so stupňovitými terasami v ňom, je zárukou prežitia kvalitnej dovolenky v kombinácii s komplexnou ponukou profesionálnych služieb. Atraktivitu celého prostredia dotvárajú bazény s veľkou slnečnou terasou a romantickým panoramatickým výhľadom na záliv Capo Vacitano. Kúpaním v tyrkysových vlnách Tyrhénského mora, kam vás pohodlne odvezie hotelový vláčik, budú fascinované deti i dospelý. Pláž je piesočnatá, vstup do mora je však miestami kamenistý, ďalej s piesočnatým dnom, no pre väčšie pohodlie sa odporúča obuv do vody. Milovníci talianskej kuchyne si tu určite prídu na svoje – jedlá z morských plodov, rybie špeciality, cestoviny či typické kalabrijské sladkosti, uspokoja chuťové poháriky aj tých najnáročnejších hostí. Relaxáciu pri bazéne, na pláži, či vo wellness centre hotela je možné obohatiť zaujímavými výletmi do okolia, ktoré si môžete vybrať z našej bohatej ponuky fakultatívnych výletov. Tento atraktívny hotelový komplex Scoglio della Galea je vhodný pre milovníkov talianskej dovolenky v štýle ultra all inclusive všetkých vekových kategórii, hlavne však pre prívržencov dovolenky s bohatým animačným programom dokonca i v slovenskom jazyku.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, telefónom, trezorom (za poplatok), SAT TV, minibarom, sprchou, WC, sušičom na vlasy a balkónom, resp. terasou s posedením.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia, 2 bazénové komplexy, detský bazén, pool bar, plážový bar, wellness centrum (za poplatok), minimarket, fitness centrum, 2 tenisové kurty, lukostreľba, diskotéka, internet (za poplatok), amfiteáter, na pláži možnosť vodných športov (bezmotorové zdarma). Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, osušky sú k dispozícii za depozit.

Stravovanie:
- ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, tradičné alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v čase od 08:00 do 22:00 hod.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.