Leto 2020, Taliansko

Nicotera Beach ****Nicotera Beach **** Nicotera Beach **** Nicotera Beach **** Nicotera Beach **** Nicotera Beach ****

KALÁBRIA
Pre obrovský záujem o nádhernú Kalábriu vám predstavujeme tento krásny hotelový komplex, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie destinácie v Taliansku. Práve tu, kde dochádza k ideálnemu spojeniu so srdcom Stredomoria, v zemi plnej vitality, historického dedičstva, mýtov či storočných olivovníkov nájdete okúzľujúci prázdninový rezort v objatí exotických pomarančovníkov a dych vyrážajúcich zelených pinií, ktoré vytvárajú oázu pokoja na brehu blankytného Tyrhénského mora. Nicotera Beach sa nachádza priamo na širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ktorý ocenia hlavne rodiny s deťmi, ktorým sa v tomto hoteli venuje skutočne veľká pozornosť. Budete unesení absolútnou čistotou mora, miestnou atmosférou talianskeho juhu a fascinovaní krásou celého prostredia. Priamo z pohodlia vašich plážových lehátok sa vám naskytne neopakovateľný pohľad na pobrežie tiahnuce sa až k najimpozantnejšiemu zálivu celej oblasti – Capo Vaticano a v diaľke budete môcť zahliadnuť neďaleké Liparské ostorvy či magickú Sardíniu. Pre milovníkov talianskej kuchyne bude táto dovolenka gastronomickým zážitkom. Ak sa túžite ocitnúť v prázdninovom raji a rozmaznávať svoje zmysly, neváhajte a prijmite pozvanie do tohto hotelového rezortu. O úsmev na tvári počas vašich dovolenkových dní sa bude starať aj profesionálny animačný tím so širokou ponukou denných, večerných i športových aktivít, počas letných prázdnin dokonca i so slovensky hovoriacim animátorom. Tento okúzľujúci hotelový rezort sa nachádza len 5 km od dedinky Nicotera Marina a cca 80km od letiska v Lamezia Terme.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V ponuke sú 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, alebo priestranné rodinné izby ( 2 samostatné prepojené miestnosti, spálňa, obývacia miestnosť, vhodné pre 4 osoby). Vybavené sú klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), minichladničkou, kúpeľňou so sprchou, WC a sušičom na vlasy a balkónom, resp. terasou.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, pizzéria, bazénový komplex pre dospelých a deti, pool bar, baby klub, detský klub, junior klub, amfiteáter, detské ihrisko, možnosť prípravy špeciálnej stravy pre deti do 2 rokov (príplatok na mieste), butik, internet (za poplatok), požičovňa áut, tenisové kurty, futbal, lukostreľba, šípky, požičovňa bezmotorových vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, večere aj v talianskej pizzérii, tradičné talianske alkoholické a nealkoholické nápoje podávané od 08:00 do 24:00 hod., ľahšie popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.