Leto 2020, Taliansko - SICÍLIA

Fieste Athénee Palace ****Fieste Athénee Palace **** Fieste Athénee Palace **** Fieste Athénee Palace **** Fieste Athénee Palace **** Fieste Athénee Palace ****

Dovolenka pod horúcim sicílskym slnkom v očarujúcom hotelovom komplexe prestížnej medzinárodnej hotelovej siete Fiesta Hotels & Resorts, ktorého kráľovský areál končí priamo na zlatistej piesočnato-okrúhliakovej pláži patrí medzi veľmi obľúbené dovolenkové ciele. V rozľahlej botanickej záhrade plnej voňavých jasmínov, exotický paliem, fontán či subtropických stromov odpočívajú hotely Fiesta Athénee Palace a Fiesta Garden Beach pozostávajúce z dvoch- a trojposchodových hotelových budov a luxusných prízemných bungalovov. Hotelový komplex nie je vyhľadávaný len pre jeho vynikajúcu polohu, ale aj vďaka veľmi kvalitným službám a mimoriadne priateľskej atmosfére. Ochotný a milý personál, pestrá medzinárodná kuchyňa obohatená a ponuku tradičných sicílskych jedál, kopec zábavy v hoteli ale aj na pláži robia z tohto hotela to pravé dovolenkové miesto. O zábavu malých i veľkých sa postarajú cez deň i večer skúsení hoteloví ,dokonca i slovensky hovoriac,i animátori. Ak vás rozmanitosť športových aktivít a pestrosť animačných programov už dostatočne unavila, vyberte sa za ruchom a typickou atmosférou sicílskych uličiek, taverien, barov či obchodov, do malebného mestečka Cefalú, vzdialeného len cca 15km, ktoré sa pýši jednou z najstarších normandických katedrál na Sicílii. Fiesta Athénee Palace sa nachádza v kľudnej časti mestečka Campofelice di Roccella.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Vkusne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek vybavené klimatizáciou, telefónom, trezorom (za poplatok), minichladničkou, SAT TV, sprchou, WC, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou s posedením.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, vnútorný bazén s jacuzzi (za poplatok), vonkajšia a vnútorná reštaurácia, pizzéria vonkajší gril s posedením v hotelovej záhrade, piano bar, plážový bar, vonkajšie bazény, detský bazén s animáciami, obchod so suvenírmi, internet (za poplatok), diskotéka, detské ihrisko, futbalové ihrisko, 3 tenisové kurty, amfiteáter, stolný tenis, posilňovňa, lukostreľba, šípky, minigolf, wellness (sauna, masáže za poplatok), požičovňa áut. Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch i na pláži k dispozícii zdarma, plážové osušky a matrace za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia: raňajky a večere formou bohatých švédskych stolov, bez nápojov
-možnosť doplatiť si ultra all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.