Leto 2020, Taliansko - SICÍLIA

Fiesta Garden Beach ****Fiesta Garden Beach **** Fiesta Garden Beach **** Fiesta Garden Beach **** Fiesta Garden Beach **** Fiesta Garden Beach ****

Tento fantastický prázdninový komplex pozostáva z dvoj- a trojposchodových budov hotelov Fiesta Garden Beach a Fiesta Athénee Palace a luxusných prízemných bungalovov roztrúsených v prekrásnej subtropickej záhrade nevídaných rozmerov. V prítomnosti voňavých ibištekov, exotických kaktusov a magických magnólií sa budete cítiť mimoriadne príjemne. Pred horúcim sicílskym slnkom vám starostlivú ochranu poskytnú vždy strapaté palmy a robustné banánovníky. Táto tropická záhrada vyúsťuje až k zlatistej piesočnato-okrúhliakovej pláži s plážovým servisom zdarma. Kúpanie sa v Thyrénskom blankytnom mori s pozvoľným vstupom do mora ocenia hlavne rodiny s deťmi. Atraktívne bazény, bezprostrednosť slnečnej pláže, reštaurácie s ponukou medzinárodných i tradičných talianskych špecialít, bary plné sviežich letných nápojov, bohaté animačné aktivity dokonca i slovensky hovoriacimi animátormi – to všetko svedčí o tom, že tento hotelový komplex je skutočným prázdninovým rajom. Prijmite túto skvelú ponuku pod horúce sicílske slnko a vydajte sa v ústrety radostným letným dňom práve na toto nádherné miesto. Svoj dovolenkový pobyt môžete obohatiť aj o návštevu historických miest výberom z našej širokej ponuky fakultatívnych výletov. Fiesta Garden Beach leží v kľudnej časti mestečka Campofelice di Roccella a približne 45km od hlavného mesta Palermo.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ponúkame dva typy ubytovania:
- 2-lôžkové hotelové izby s možnosťou 1-2 prísteliek
- luxusné bungalovy pre 2 osoby (na vyžiadanie, za príplatok)
Vo všetkých izbách sa nachádza klimatizácia, telefón, minibar, SAT TV, trezor (za poplatok), sprcha, WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa s posededním.

V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, vonkajšia a vnútorná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, pizzeria, piano bar, plážový bar, bazény, detský bazén s animáciami, vnútorný bazén s vírivkou (v hoteli Athénee Palaca za poplatok), obchod so suvenírmi, internet a WIFI pripojenie (za poplatok), 3 tenisové kurty, amfiteáter, posilňovňa, futbalové ihrisko, šípky, minigolf...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, plážové matrace a osušky za poplatok.

Stravovanie:
ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov a detského bufetu, studené a teplé snacky, zmrzlina, vybrané značkové alkoholické nápoje a tradičné talianske nealkoholické a alkoholické nápoje, tématické večere s ukážkami varenia, barbecue

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.