Leto 2020, Egypt

Triton Empire Beach ***Triton Empire Beach *** Triton Empire Beach *** Triton Empire Beach *** Triton Empire Beach ***

Hotel Triton Empire Beach je situovaný priamo na piesočnatej pláži miešanej s drobnými kamienkami v obľúbenom a vyhľadávanom letovisku Hurghada, v časti Dahar. Pekný hotelový areál spolu s príjemným ubytovaním, priateľským a ústretovým personálom, a v neposlednom rade s vynikajúcou cenou all inclusive služieb sú tými hlavnými atribútmi, prečo sme sa hotel Empire Beach, prevádzkovaný belgickou sieťou Three Corners, rozhodli zaradiť do našej ponuky. Dovolenkovú pohodu si plne vychutnáte v areáli hotela v tieni paliem a slnečníkov, ktoré lemujú bazény a pláž, pričom o váš aktívny oddych sa postarajú hoteloví animátori s bohatým športovým a zábavným programom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú štandardné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, SAT TV, minibar, trezor, kúpeľňa so sprchou a WC a balkón alebo terasa. Možnosť ubytovanie v prepojených rodinných izbách za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 bary, lekáreň, zmenáreň a bankomat (vzdialený cca 200m), a´la carte reštaurácie s talianskou a belgickou kuchyňou, 2 bazény, detský bazén, detský miniklub, stolný tenis, šípky, vodné pólo, potápačské centrum (za poplatok). Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane nápojov, all inclusive nápoje podávané v čase od 10:00 do 23:00, ľahké občerstvenie počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.