Leto 2022, Egypt

AMC Royal Grand Resort *****AMC Royal Grand Resort ***** AMC Royal Grand Resort ***** AMC Royal Grand Resort ***** AMC Royal Grand Resort ***** AMC Royal Grand Resort *****

Už pri vstupe do impozantnej haly tohto nádherného hotela pocítite na vlastnej koži, že ste sa ocitli na rozprávkovom mieste, v čarovnom svete vkusne spájajúcom staroegyptskú históriu so súčasnými požiadavkami modernej doby tak, aby boli uspokojené všetky zmysly hotelových hostí. Nechajte sa počas svojej zaslúženej letnej dovolenky rozmaznávať atmosférou komfortného ubytovania, skvelých all inclusive služieb, vychutnávajte si plnými dúškami horúce lúče egyptského slnka na nádhernej piesočnatej pláži alebo večernú pohodu pri živej hudbe a dobrom víne. AMC Royal Grand Resort sa nachádza medzi letoviska Hurghada a El Gouna.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou s výberom čajov a kávy, kúpeľňou s vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Rodinné izby pre 4 osoby sú k dispozícii za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, lobby bar, hlavná reštaurácia Blue Lagoon, plážová reštaurácia, talianska reštaurácia, priestranný bazén, detský bazén, detský miniklub, bar pri bazéne, The Shots Fun Pub, orientálny kútik, nákupná arkáda s hotelovými obchodíkmi, stolný tenis, šípky, večerné predstavenia so živou hudbou, fitness, Health Centrum, vodné športy – kanoe, kajak, vodný bicykel, windsurfing ( 30 min. denne zdarma). Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, popoludňajšie občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v baroch rezortu počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.