Leto 2022, Egypt

Lillyland Beach Club ****Lillyland Beach Club **** Lillyland Beach Club **** Lillyland Beach Club **** Lillyland Beach Club **** Lillyland Beach Club ****

Pekná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do vody je chránené pred vlnami otvoreného mora, a tak poskytuje ideálne podmienky pre rodinnú dovolenku i s malými deťmi. K nej patrí i tieň slnečníkov a paliem s obľúbeným nápojom vždy po ruke. Asi najväčším lákadlom pre deti je však hotelový aquapark určený iba pre hotelových hostí. Vodný hrad s vodopádom, menšie i väčšie tobogány a viaceré šmykľavky až v troch bazénoch budú dovolenkovým rajom všetkých detí. Počas dňa je veselo i pri pláži a hlavnom bazéne, kde sa o zábavu stará animačný tím. Hotel poskytuje 24 hodinovú možnosť občerstvenia v niektorom z hotelových barov. Lillyland Beach Club sa nachádza len 10 min. jazdy od letiska, v pokojnejšej, južnej časti Hurghady.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú útulné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, trezor, telefón, minibar, SAT TV, kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasa. K dispozícii sú aj rodinné izby pozostávajúce z obývacej a spálňovej časti za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež recepcia s posedením, lobby bar, bankomat, hlavná reštaurácia, viacero a´la carte reštaurácii: talianska, ázijská, orientálna, bar pri bazéne s terasou, bar na pláži, bazén so samostatnou detskou časťou a tobogánmni, lekár a lekáreň, detský klub, amfiteáter, internetová kaviareň a WIFI (za poplatok), aquapark, biliard, stolný tenis, denné animácie, večerné predstavenia, diskotéka, jazdiareň, fitness, relax centrum (za poplatok), na pláži možnosť vodných športov + potápačské centrum. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov, občerstvenie a nápoje 24 hodín denne, možnosť neskorej večere do 02:00 hod.

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.