Leto 2020, Egypt

Sentido Mamlouk Palace *****Sentido Mamlouk Palace ***** Sentido Mamlouk Palace ***** Sentido Mamlouk Palace ***** Sentido Mamlouk Palace ***** Sentido Mamlouk Palace *****

Ponúkame vám jeden z najkvalitnejších a najlepšie hodnotených hotelov v obľúbenom letovisku Hurghada – Sentido Mamlouk Palace. Od novembra 2012 prešiel pod prestížnu hotelovú sieť Sentido hotels. Blízkosť kaviarní, suvenírov a obchodného centra ocenia klienti hlavne pri večerných prechádzkach. Počas dňa si hoteloví hostia užijú atraktívny bazénový komplex, niekoľko denných barov, športové možnosti hotela, či oddych v relax centre, ale najmä nádhernú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodným i pre deti. Tie bezpochyby ocenia i tobogán, detský bazén, či animačný program v rámci detského klubu, no pripravené sú pre vás aj rôzne zaujímavé večerné predstavenia.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, SAT TV, minibar, trezor, kúpeľňa, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasa.
V hoteli sa nachádza vstupná hala v orientálnom štýle, recepcia, lekár, lobby bar, hlavná reštaurácia Sharazad, plážová reštaurácia, mexická a´la carte reštaurácia El Paso, ázijská a´la carte reštaurácia, rybia reštaurácia, bazénový komplex, detský bazén, detský miniklub, bar pri bazéne, Victoria pub a diskotéka, orientálny bar Sultana, nákupná arkáda s obchodíkmi, WIFI (za poplatok), kaderník a masáže (za poplatok), 2 tenisové kurty, fitness centrum, na pláži možnosť vodných športov + potápačská škola. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, miestne alkoholické i nealkoholické nápoje, 1x za pobyt večera v a´la carte reštaurácii

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.