Leto 2020, Egypt

Desert Rose Resort *****Desert Rose Resort ***** Desert Rose Resort ***** Desert Rose Resort ***** Desert Rose Resort ***** Desert Rose Resort *****

Tento príťažlivý dovolenkový rezort je obklopený exotickou záhradou, ktorú vypĺňajú 3 bazény určené na relax, zábavu aj šport. Rozľahlý hotelový areál ústiaci na krásnu piesočnatú pláž s morskou lagúnou a s pozvoľným vstupom do vody určite ocenia hlavne rodiny s deťmi. Desert Rose Resort vám počas vašich dovolenkových dní presýtených vôňou mora a slnka poskytne dostatok vytúženého oddychu i aktívny relax a pestré športové vyžitie. O zábavu vás aj vašich ratolestí bude postarané v hotelovom aquaparku so šmykľavkami a tobogánmi alebo počas zábavných či športových aktivít, ktoré pre vás pripravili hoteloví animátori. Nachádza sa v južnej časti obľúbeného letoviska Hurghada.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek s individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, trezorom, minibarom, SAT TV, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy a balkónom, resp. terasou.
V hotelovom areáli sa nachádza hlavná budova a viacero 2- a 3-podlažných ubytovacích častí, recepcia s posedením, lobby bar, lekár, hlavná reštaurácia, reštaurácie a´la carte, 3 bazény, bar pri bazéne, Grill bar, Sunset bar, plážový bar s terasou, detský bazén, detské ihrisko a klub, internetový kútik (za poplatok), WIFI, stolný tenis, aerobik, strečing, futbal, fitness, možnosť vodných športov na pláži + potápačské centrum...Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, občerstvenie a nápoje počas dňa v baroch hotelového rezortu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.