Leto 2020, Egypt

Serenity Makadi Beach *****Serenity Makadi Beach ***** Serenity Makadi Beach ***** Serenity Makadi Beach ***** Serenity Makadi Beach ***** Serenity Makadi Beach *****

Hotelový komplex Serenity Makadi Beach postavený v marockom štýle nájdete v menšom letovisku Makadi Bay, v raji nadšencov podmorského života. Je vyhľadávaný predovšetkým vďaka vlastnej pláži s koralovým útesom a mólom, ktorý určite uchváti všetkých milovníkov šnorchlovania (odporúčame obuv do vody). Svoje dovolenkové dni však môžete stráviť i v priestrannom hotelovom areáli obklopenom exotickou zeleňou, ktorá sa strieda s modrou farbou bazénov určených na relax a športové aktivity. Všadeprítomná dovolenková pohoda v kombinácii s pravou egyptskou pohostinnosťou vás vtiahnu do výnimočnej atmosféry tohto prázdninového rezortu. O spríjemnenie tejto atmosféry sa postará hotelový animačný tím rôznymi večernými predstaveniami, či zaujímavými súťažami a hrami počas dňa.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú vlastnou klimatizáciou, telefónom, minibarom, SAT TV, trezorom, kúpeľňou s vaňou, resp. sprchou a WC, sušičom na vlasy, balkónom / terasou s posedením. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou a s posedením, banka a zmenáreň, lekár, WIFI, internetová kaviareň (za poplatok), nákupná arkáda, hlavná reštaurácia Mona Lisa s terasou, viacero a´la carte reštaurácií, diskotéka a bar, 7 bazénov – z toho 2 s morskou vodou, detský bazén a ihrisko, miniklub, tenisové kurty, Health Club (masáže, sauna, jacuzzi, parný kúpeľ – za poplatok), fitness, a pláži možnosť vodných športov + potápačské centrum. Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, ľahké občerstvenie a nápoje počas dňa


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.