Leto 2020, Egypt

Grand Plaza Resort ****Grand Plaza Resort **** Grand Plaza Resort **** Grand Plaza Resort **** Grand Plaza Resort **** Grand Plaza Resort ****

Tento útulný 4* all inclusive hotel vás hneď pri vstupe do svojich priestorov osloví svojou oddychovou a takmer rodinnou atmosférou. Príjemne pôsobiaci interiér izieb ladený do teplých farieb leta a vkusne navrhnutý hotelový areál s relaxačným bazénom a tobogánom ho predurčujú na prežitie pokojných dovolenkových dní, počas ktorých si budete vychutnávať hrejivé lúče egyptského slnka a všade prítomný pohodový nádych. Nachádza sa priamo na nádhernej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, hneď pri sesterskom hoteli Grand Plaza Hotel, v pokojnej časti južnej Hurghady. Vaše dovolenkové chvíle vám spestrí aj hotelový animačný tím, počas mesiacov júl a august dokonca aj so slovensky hovoriacim animátorom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú útulne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, telefónom, minibarom, SAT TV, kúpeľňou so sprchou, resp.vaňou, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou.
V hoteli sa nachádza recepcia, zmenáreň, bankomat, lekár, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne s posedením na terase, bazén so samostatnou detskou časťou a tobogánmi, detský klub, internet (za poplatok), rôzne športové aktivity v susednom Grand Plaza Hotel, relax centrum (za poplatok), možnosť vodných športov na pláži. Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, občerstvenie a nápoje počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.