Leto 2020, Malta

Ramla Bay Resort ****Ramla Bay Resort **** Ramla Bay Resort **** Ramla Bay Resort **** Ramla Bay Resort **** Ramla Bay Resort ****

Ramla Bay Resort je skutočne vzácnym miestom, ktoré ponúka okrem nezabudnuteľnej dovolenky aj množstvo vizuálnych zážitkov. Jeho areál je architektonickým skvostom – unikátna hotelová záhrada je visutá až nad hladinu mora. Hotel predstavuje dokonalú kombináciu elegancie, výnimočnej štýlovej dovolenkovej atmosféry, kvalitných služieb a v neposlednom rade i príjemného prostredia, ktoré ho obklopuje. Umožní vám vychutnať si pravý relax v pokojnom prostredí so skvelými možnosťami aj pre aktívny oddych, ktoré sa nachádzajú v neďalekom centre známeho strediska Mellieha Bay, vzdialeného len cca 1km (dostupný pešo, alebo transfer od hotela zdarma). Nemali by ste si nechať ujsť ani lodný výlet do prekrásnych zákutí blízkych ostrovov Comino, ktorý je pre hotelových hostí zdarma, či Gozo. Hotel disponuje prekrásnym exteriérom, ktorý ústi na súkromnej piesočnatej pláži. V hotelovom areáli je skutočne všetko, čo náročný klient očakáva od pohodlnej dovolenky. Vaše dovolenkové chvíle vám určite spríjemnia aj medzinárodné hotelové animácie – večerné predstavenia, zábavné programy, rôzne hry či súťaže, ktorých súčasťou počas letných mesiacov je i slovensky hovoriaci animátor.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), minibarom, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom, balkónom s posedením. Možnosť ubytovania v izbách s výhľadom na more za príplatok.
V hoteli sa nachádza štýlová vstupná hala, all inclusive bar s kaviarňou a terasou, tanečná sála a nočný bar, hlavná hotelová reštaurácia, pool bar, lounge bar, internet (za poplatok), miestnosť s detskými hrami a automatmi, detský miniklub, minimarket, 3 bazény – dva vonkajšie, jeden krytý, detský bazén, fitness centrum a relaxačné centrum (sauna, vírivka, parná sauna), na pláži možnosť zapožičať si kanoe alebo vodný bicykel zdarma, iné vodné športy za poplatok. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne alkoholické, nealkoholické nápoje a miešané drinky počas dňa, ľahké studené a teplé občerstvenie vo vybraných hodinách počas dňa (snack, toasty, sendviče, koláče...)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.