Leto 2020, Malta

Luna Holiday Complex ***Luna Holiday Complex *** Luna Holiday Complex *** Luna Holiday Complex *** Luna Holiday Complex *** Luna Holiday Complex ***

Luna Holiday Complex je pekným prázdninovým areálom so širokou škálou služieb. Má charakter prívetivého rodinného hotela a získa si vás príjemnou atmosférou. Ponúka pestrú dovolenka za jedinečnú cenu v skvele vybavenom areáli. Jeho ďalšou veľkou výhodou je aj jeho poloha – od dlhej najpopulárnejšej a najväčšej piesočnatej pláže Malty Mellieha Bay je vzdialený len cca 300m. Od historického centra mestečka Mellieha, v ktorom sa nachádzajú výborné reštaurácie, kaviarničky a obchodíky, ho delí cca 800m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne a prakticky zariadené, 2- lôžkové štúdiá s možnosťou prístelky. Súčasťou izieb je klimatizácia (za príplatok), telefón, ventilátor, kúpeľňa so sprchou a WC, kuchynský kút – základný vybavenie, varič, rúra na pečenie s grilom, chladnička, stôl so stoličkami, balkón s posedením s bočným výhľadom na more, možnosť štúdia s priamym výhľadom na more (za príplatok)
Moderný hotelový komplex pozostáva z viacerých ubytovacích častí. Pri vstupe do hotela sa nachádza priestranná hala s recepciou a kaviarňou. V hoteli nechýba ani štýlovo zariadená reštaurácia, obchodík so suvenírmi, lounge bar s príjemným posedením, bar na terase, supermarket. V hoteli sa nachádzajú dva bazénové areály. V dolnej časti hotela pri pool bare je umiestnený priestranný bazén s oddelenou časťou pre deti a hydromasážou. Priamo na streche hotela sa nachádza druhý z bazénov a je význačný svojím panoramatickým výhľadom na záliv Mellieha Bay či sesterské ostrovy Comino a Gozo. Nechýba ani večerná hudba a zábavné programy vo vybraných dňoch a možnosť vodných športov na pláži. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie
-bez stravy , priamo v hoteli supermarket s možnosťou nákupu potravín; hotel však ponúka veľmi pestrý výber jedál miestnej i európskej kuchyne
-možnosť priplatiť si polpenziu- raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.