Leto 2020, Malta

Paradise Bay ****Paradise Bay **** Paradise Bay **** Paradise Bay **** Paradise Bay **** Paradise Bay ****

Najväčšou atrakciou hotela Paradise Bay je jeho skvelá poloha – nachádza sa priamo na nádhernej súkromnej hotelovej piesočnatej pláži, na dohľad od povestnej prekrásnej pláže Paradise Beach (900m), na jednom z najčarovnejších miest Malty – v malebnom letovisku Cirkewwa a zároveň v blízkosti najobľúbenejšieho strediska na ostrove – Mellieha Bay. Charakter dovolenky v ňom najlepšie vystihuje jeho názov – hotel je prázdninovým rajom pre svojich hostí. V Paradise Bay skutočne pocítite morský príboj a vzácnu pokojnú atmosféru. Dômyselná architektúra hotela umožní väčšine jeho obyvateľov vychutnať si výhľad na prekrásne pláže, romantické zátoky či azúrové more. Spoločenský život a zábava vládne v neďalekých uličkách Mellieha Bay. Animačné programy pre deti i dospelých príjemne dotvoria atmosféru vášho pobytu. Je tu športové a relaxačné centrum, na pláži zasa nájdete zábavu adrenalínového charakteru či široké možnosti vodných športov a nezabudnuteľné dobrodružstvá určite zažijete aj pri obdivovaní krás podmorského života v okolí blízkych ostrovov Comino a Gozo. Paradise Bay je rozprávkovým rajom pre klientov všestranných záujmov. Málokde nájdete taký kľud a pohodu, ako v jeho areáli. Súčasne však vďaka výnimočnej polohe v blízkosti najpríťažlivejších miest ostrova ponúka pestrú dovolenku a bohatstvo zážitkov pre klientov všestranných záujmov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V ponuke máme mimoriadne vkusne zariadené 2- lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Všetky izby majú priamy alebo bočný výhľad na more, čo návštevníkov určite poteší. Izby sú vybavené klimatizáciou, žehličkou a žehliacou doskou, varnou kanvicou, fénom, telefónom, TV, kúpeľňou so sprchou a WC, chladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom s posedením.
Súčasťou hotela je vstupná hala s recepciou, 2 bary, hlavná hotelová reštaurácia ,,II – Merill,, s panoramatickým výhľadom na more, snack bar, biliard, minimarket, kaderníctvo, detský klub, konferenčná miestnosť, miestnosť s hracími automatmi, internet (za poplatok), fitness a relaxačné centrum (sauna, vírivka), tenisový kurt, na pláži profesionálna škola potápania, možnosť lodných výletov... Hotelový areál má 3 bazény, jeden z nich je určený pre deti a druhý je rozsiahly krytý plavecký bazén s oddelenou časťou pre najmenších. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne aj na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
polpenzia plus - raňajky a večere formou švédskych stolov s nápojmi, možnosť doobjednať si all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.