Leto 2020, Bulharsko

Azurro ***Azurro *** Azurro *** Azurro *** Azurro *** Azurro ***

Hotel Azurro sa nachádza neďaleko vyhľadávaného centra obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie. Na základe pozitívnych ohlasov klientov z minuloročnej sezóny vám aj tento rok dávame do pozornosti mimoriadne príjemný hotel nachádzajúci sa v blízkosti piesočnatej pláže, kde si môžete leňošenie spestriť rôznymi letnými atrakciami, alebo sa len tak oddať slnečným lúčom pri hotelovom bazéne. Od pláže je hotel vzdialený cca 200m. Neďaleké centrum letoviska s barmi, diskotékami, reštauráciami a obchodíkmi sa zase postará o večerné zážitky. Ak sa chcete okrem zábavy a vzrušenia dozvedieť niečo o balkánskej kultúre a histórii, určite by ste mali navštíviť neďaleký starobylý Nesebar. Kombinácia blízkosti mora a centra je ideálom pre plážovú dovolenku s nočným životom.

Vybavenie hotela / ubytovanie :
Izby sú útulne a účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky s vlastnou klimatizáciou, SAT TV, chladničkou, resp. minibarom, telefónom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, sušičom na vlasy a balkónom.
V hoteli sa taktiež nachádza vstupná hala s recepciou a štýlovým posedením, zmenárňou, WIFI pripojením, trezory (za poplatok), lobby bar, reštaurácia, bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, masáže, fitness, kaderníctvo, na pláži možnosť vodných športov...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, počas obedov a popoludní možnosť občerstvenia vo forme fastfoodu v barbecue reštaurácii pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje

Doprava :
- autobusová
- individuálna
- letecká
- kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.