Leto 2020, Bulharsko

Kotva ****Kotva **** Kotva **** Kotva **** Kotva **** Kotva ****

Tento výnimočný hotel si svojimi službami, výbornou polohou a priateľským prístupom personálu získal už nejedného dovolenkára. Hotel Kotva je unikátny originálnym vybavením areálu, ktorého neodmysliteľnou súčasťou je miniaquapark s rôznymi vodnými atrakciami, ako napríklad pirátska loď či rôzne zaujímavé šmykľavky. Nájdete ho v južnej časti a na samotnom začiatku svetoznámeho a vyhľadávaného strediska Slnečné pobrežie, plného obchodíkov, reštaurácií, barov, diskoték či nočných klubov. Zároveň leží v bezprostrednej blízkosti historického, mýtmi opradaného mestečka Nesebar ľahko dostupného vláčikom alebo peši. Nová časť Nesebaru leží len cca 500m od hotela; táto časť ponúka skvelé možnosti výhodných nákupov, príjemného posedenia v kaviarničkách či reštauráciách...Tento kompletne zrekonštruovaný hotel s útulnými izbami, moderne a vkusne zariadeným interiérom je vyhľadávaný najmä rodinami s deťmi. K prívlastku rodinný určite prispieva aj ochotný personál a najmä miniaquapark, kde sa s vašimi ratolesťami do sýtosti vyšantíte a zabavíte. Ak túžite po ruchu skutočne veľkého letoviska, neváhajte a vyberte sa do centra Slnečného pobrežia a ponorte sa do víru zábavy. Hotel Kotva je vzdialený od širokej piesočnatej pláže s dunami, ocenenej medzinárodným hodnotením „Modrá vlajka“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia len cca 200m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderné, zrekonštruované a vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo rodinné izby s dvomi klasickými lôžkami a možnosťou až 3 prísteliek. Izbách nechýba vlastná klimatizácia, telefón, SAT TV, chladnička, resp. minibar, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC a sušičom na vlasy a balkón s posedením.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a posedením, trezor (za poplatok), zmenáreň, výťahy, WIFI pripojenie, hlavná reštaurácia, lobby bar, koktejl bar, veľký bazén s pool barom, kĺzačkami, tobogánmi a inými vodnými atrakciami pre malých ale i veľkých návštevníkov, ktorý je súčasťou hotelového miniaquaparku v štýle „piráti z Karibiku“, bazén vyhradený pre neplavcov, kaderníctvo, obchody, lekár, masáže, fitness centrum, bowling klub v blízkosti. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- raňajky; možnosť doobjednať si večere

Doprava :
- autobusová
- individuálna
- letecká
- kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.