Leto 2020, Bulharsko

Condor ***Condor *** Condor *** Condor *** Condor *** Condor ***

Tento obľúbený hotel sa nachádza v známom letovisku Slnečné pobrežie, priamo pri piesočnatej pláži, vzdialenej len pár krokov od hotela. Vzácne chvíle oddychu si môžete vychutnávať aj na slnečnej terase pri bazéne, kde nájdete aj pool bar. Zlatistú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenia najmä rodiny s deťmi. Hotel Condor je ideálnym miestom trávenia príjemných dovolenkových dní v pokojnejšej oáze situovanej ďalej od pulzujúceho centra. Vkusne zariadené izby, výborná strava a príjemný personál v kombinácii s atraktívnou cenou vás určite presvedčia o tom, že ste si svoj tohtoročný letný pobyt vybrali správne.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú telefónom, chladničkou, resp.minibarom, klimatizáciou, TV, kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom s posedením. Väčšina izieb je s úžasným výhľadom na more.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a posedením, lobby bar, internet (za poplatok), zmenáreň, bankomat, výťah, reštaurácia, supermarket, vonkajší bazén s terasami na slnenie, bar pri bazéne / oddelená časť pre deti, kaderníctvo, tetovacie štúdiou, salón krásy, požičovňa bicyklov, parkovisko, minigolfové ihrisko...

Stravovanie:
-raňajky formu švédskych stolov, možnosť dokúpenia večerí

Doprava :
-autobusová doprava: Zabezpečujeme v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi, trasa cesty vedie cez Maďarsko a Srbsko. Informácie o nástupných miestach, podmienkach a časoch prepravy vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre.
- letecká doprava
-kombinovaná doprava
- individuálna doprava

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.