Leto 2020, Bulharsko

Sredec ***Sredec *** Sredec *** Sredec *** Sredec *** Sredec ***

Obľúbený hotel s výbornou polohou blízko centra letoviska Slnečné pobrežie je určený najmä stredne náročným , ale i tým o niečo viac náročnejším klientom, ktorí ocenia živú dovolenkovú atmosféru a krásnu širokú piesočnatú pláž ocenenú Modrou vlajkou EÚ, od ktorej je hotel vzdialený cca 200m. Ubytovanie poskytuje v zrekonštruovaných izbách zariadených v modernom štýle s výhľadom na bazén. Spomenúť treba aj milý personál a priestranný bazén s detskou časťou vsadený do upravenej hotelovej záhrady. Pýchou hotela sú aj bohatí raňajky podávané v reštaurácii dýchajúcej príjemnou dovolenkou atmosférou, ktorí navštevujú nielen hoteloví hostia, ale aj dovolenkári z okolitých hotelov. Dobrú polohu, kvalitné služby a ubytovanie spolu s nádherným bazénom ocenia všetky vekové kategórie klientov. Hotel sa nachádza v živej časti strediska s obchodíkmi, reštauráciami, barmi, diskotékami či mnohými ďalšími dovolenkovými atrakciami pre deti i dospelých.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderné, kompletne zrekonštruované, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky s klimatizáciou, TV, chladničkou, resp. minibarom, telefónom, kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom s posedením.
V hoteli sa nachádza priestranná vstupná hala s recepciou, zmenáreň, úschovňa batožiny, trezory (za poplatok), lobby bar, kaderníctvo, štýlová reštaurácia s vonkajšou terasou a živou hudbou, bazén s oddelenou časťou pre neplavcov a deti, bar pri bazéne, internetový kútik, masáže, na pláži možnosť vodných športov, v blízkosti tenisové kurty, aquaparky, požičovne bicyklov...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky formou švédskych stolov; možnosť doobjednať si polpenziu

Doprava :
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnenú cenu!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.