Leto 2020, Bulharsko

Sunny Day ***Sunny Day *** Sunny Day *** Sunny Day *** Sunny Day *** Sunny Day ***

Tento moderný hotel, ukrytý v novšej časti obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie, ležiaci od čistej pláže so zlatistým pieskom len cca 200m a od zábavného centra Slnečného pobrežia plného obchodíkov, reštaurácii, barov, diskoték či nočných klubov je už dostatočne preverený spokojnosťou klientov, preto v našej ponuke nesmie chýbať. Hotelový komplex Sunny Day tvorí 5 ubytovacích častí, ktoré lemujú veľký vonkajší bazén a starostlivo udržiavanú záhradu s oddychovou zónou. Prekvapí vás najmä množstvom kvalitných služieb, vybavenosťou a profesionálnym prístupom personálu. Veríme, že hotel si vďaka kvalitným službám a pestrej palete športových a zábavných možností v jeho areáli rýchlo získa aj ďalšich spokojných klientov. Hotel odporúčame i rodinám s deťmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba im vlastná klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, TV, telefón, chladnička a balkón s posedením.
V hoteli sa nachádza recepcia so zmenárňou, trezor (za poplatok), reštaurácia, bazén s oddelenou časťou pre deti, pool bar, šmykľavky, ihrisko, internetový kútik, stolný tenis, biliard, požičovňa áut a bicyklov. Na pláži početné zábavné možnosti a pestrá paleta vodných športov. Slnečníky a ležadla sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou švédskych stolov

Doprava :
- autobusová
- individuálna
- letecká
- kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.