Leto 2022, Bulharsko

Korona ***Korona *** Korona *** Korona *** Korona *** Korona ***

Hotel Korona sa nachádza v pokojnejšom, ale stále populárnejšom letovisku Sveti Vlas. Dominantou hotela je priestranný bazén s oddelenou časťou pre deti a tobogánom. Z jeho slnečnej letnej terasy sa pre vami otvorí neopakovateľný výhľad na šíre more a celé letovisko Slnečné pobrežie až po unikátny starý Nesebar. Aktívnejší dovolenkári si tiež prídu na svoje. Na blízkej piesočnatej pláži vzdialenej len cca 50m je v ponuke široká paleta vodných a plážových športov. Príjemnou prechádzkou sa za niekoľko minút dostanete do centra strediska, kde nechýbajú štýlové reštaurácie, kaviarne či obchodíky. Od centra rušnejšieho Slnečného pobrežia, vzdialeného cca 4km plného zábavy je spojený pravidelnou autobusovou linkou.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortné, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky vybavené vlastnou klimatizáciou, TV, telefónom, chladničkou, kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom alebo terasou s posedením.
V hoteli sa nachádza recepcia, trezory (za poplatok), reštaurácia s terasou a barom, bazén s oddelenou detskou časťou, bazénik s terasou na streche a výhľadom na more, menší tobogán, pool bar, snack bar, detské ihrisko, jacuzzi (za poplatok), sauna (za poplatok), fitness (za poplatok)

Stravovanie:
- raňajky formou švédskych stolov

Doprava :
-autobusová doprava: Zabezpečujeme v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi, trasa cesty vedie cez Maďarsko a Srbsko. Informácie o nástupných miestach, podmienkach a časoch prepravy vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre.
- letecká doprava
- kombinovaná doprava
- individuálna doprava

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.