Leto 2022, Bulharsko

Elektra **Elektra ** Elektra ** Elektra ** Elektra **

V blízkosti centra letoviska Pomorie sa nachádza hotel Elektra. Tento hotel si vás získa svojou príjemnou rodinnou atmosférou, blízkosťou zlatistej piesočnatej pláže s množstvom plážových i vodných atrakcií vzdialenej cca 200m, či okolitými barmi a reštauráciami s bohatou ponukou a nízkymi cenami. Neďaleké letovisko Burgas alebo Slnečné pobrežie (cca 20km) vám spestrí dovolenkové chvíle históriou, zábavou i relaxom. Strategicky výhodná poloha a skvelá cena patria k bonusom pre aktívnych mladých ľudí bažiacich po zábave, histórii či iných príjemných letných zážitkoch, ale i pre rodiny s deťmi hľadajúcich pohodu a relaxáciu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú útulne a pekne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek s vlastnou klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, chladničkou resp. minibarom a balkónom.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s posedením, recepcia so zmenárňou, reštaurácia, kaviareň s vonkajším posedením. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícii za poplatok. V blízkosti sa taktiež nachádza požičovňa kolieskových korčúľ, áut a bicyklov, kolotoče pre deti, pestrá paleta vondých športov na pláži, reštaurácie, kaviarničky, nočné kluby, bary, turisticky zaujímavé Múzeum soli...Počas leta sa tu konajú aj desiatky koncertov či festivalov.

Stravovanie:
raňajky podávané formou švédskych stolov

Doprava :
- autobusová
- individuálna
- letecká
- kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.