Leto 2020, Grécko - RHODOS

Avra Beach ****Avra Beach **** Avra Beach **** Avra Beach **** Avra Beach **** Avra Beach ****

Rozľahlý, starostlivo udržiavaný a exoticky pôsobiaci areál v záplave paliem, jedinečná fontána vystrekujúca vodu do architektonicky zaujímavo riešeného bazénu, ústretovosť hotelového personálu s ponukou rôznorodých služieb v snahe splniť želanie návštevníka akejkoľvek vekovej kategórie a to všetko doplnené stravou vhodnou pre gurmánov robia z tohto hotela skvelé relaxačné miesto. K maximálnej spokojnosti a obľúbenosti prispieva aj blízkosť obchodného a zábavného strediska Ixia s reštauráciami, barmi, obchodmi a tavernami, či ľahká dostupnosť hlavného mesta Rhodos vzdialeného cca 6km autobusom, alebo pešou promenádou popri mori. Obraz ideálnej dovolenky dotvára výhodne situovanie hotela bezprostredne pri piesočnatej pláži s okruhliakmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderné, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, alebo rodinné izby s 2 oddelenými spálňami pre 4 osoby (za príplatok). Nechýba v nich klimatizácia (15.6.-15.9.), chladnička, SAT TV, trezor (za poplatok), telefón, kúpeľňa s vaňou, resp. sprchou, WC a sušičom na vlasy a balkón alebo terasa s posedením.
V hotelovom areáli sa nachádza elegantná vstupná hala s recepciou a posedením, vonkajšia terasa, snack bar, reštaurácia, plážový bar, mini market, rozľahlá záhrada, pool bar, bazén, terasa na slnenie, detský bazén a ihrisko, tenisové kurty, šípky, plážové aktivity (za poplatok), vo vymedzenom čase hotelové animácie pre deti i dospelých zamerané na športové a kultúrne vyžitie...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie :
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, v snack bare podávané alkoholické nápoje miestnej aj zahraničnej produkcie, teplé a studené nealko nápoje, ľahké občerstvenie (zmrzlina, pizza, sendviče...)

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.