Leto 2022, Grécko - RHODOS

Kostas-apartmánový dom ***Kostas-apartmánový dom *** Kostas-apartmánový dom *** Kostas-apartmánový dom *** Kostas-apartmánový dom *** Kostas-apartmánový dom ***

Cenovo výhodný apartmánový dom Kostas je ideálny pre cestovateľov uprednostňujúcich pohodové chvíle relaxu vo vlastnej réžii, pre tých, ktorí si sami radi organizujú svoje dovolenkové a oddychové chvíle, nezávisle od hotelového programu. Poloha apartmánových domov Kostas je skutočne veľmi výhodná – nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od nákupného a zábavného centra (aquapark, lunapark) strediska Faliraki s množstvom denných atrakcií a rušným večerným a nočným životom, cca 450m od širokej piesočnatej pláže premiešanej s drobnými kamienkami s pozvoľným vstupom do mora, 100m od nákupných možností. Od hlavného mesta Rhodos sú tieto apartmány vzdialené cca 15km a od historického Lindosu s antickou akropolou a jedinečnou atmosférou bielych úzkych uličiek cca 35km. Dovolenkári určite taktiež ocenia osvieženie v bazéne umiestnenom v susednom hoteli Fantasia.

Vybavenie apartmánového domu / ubytovanie:
Ponúkame vám 2-lôžkové štúdia s možnosťou 1 prístelky. Vybavené sú kuchynským kútikom so základným kuchynským riadom, dvojplatničkou a chladničkou, klimatizáciou (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom s posedením.
V apartmánovom dome sa nachádza taktiež recepcia, trezor (za poplatok), snack bar, telefón, v tesnej blízkosti supermarket, možnosť využívať bazén v susednom hoteli Fantasia zdarma. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok. Na južnom okraji letoviska sa nachádza oddelená nudapláž – cca 5km, vodné športy na pláži, golfové ihrisko v Afandou – cca 5km. V prípade, že zlyhá vaša dovolenková fantázia, máme pre vás pripravenú širokú ponuku zaujímavých fakultatívnych výletov, ktoré vám umožnia spoznať krásy ostrova.

Stravovanie: bez stravy
-možnosť individuálneho stravovania formou polpenzie (raňajky, večere) v reštaurácii hotela Fantasia, oproti cez cestu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.