Leto 2020, Grécko - RHODOS

Marathon ***Marathon *** Marathon *** Marathon *** Marathon *** Marathon ***

Poloha v pokojnej časti, priamo pri známej 3km dlhej Eukalyptovej aleji, a pritom len na skok od živého centra obľúbeného letoviska Kolymbia, či od najbližšej pláže, to všetko predurčuje hotel k prežitiu vysnívanej dovolenky. Pláž je piesočnatá s prímesou drobných kamienkov vzdialená cca 400m od hotela. Veľmi pekná udržiavaná záhrada s bazénom, obkolesená pastelovými farbami slnečníka a budov hotela Marathon je ideálnou kombináciou oddychu a slnenia sa pri bazéne, v súzvuku s ležérnou atmosférou tohto prímorského letoviska. Rokmi overený hotel vďaka cenovo výhodnému all inclusive programu doporučujeme stredne náročným klientom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pekne účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek vo forme poschodových postelí. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, chladnička, SAT TV, kúpeľňa so sprchou a WC a balkón alebo terasa s posedením.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, hotelový bar, minimarket, bazén, detský bazén, pool bar, exotická záhrada, detské ihrisko a miniklub, internet (za poplatok), stolný tenis, šípky, videohry, biliard, široká ponuka vodných športov na pláži (za poplatok), požičovňa bicyklov, skútrov, áut...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne alkoholické, nealkoholické a miešané nápoje počas dňa, ľahké občerstvenie počas dňa – pizza snack, sladké/slané pečivo...

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.