Leto 2020, Grécko - RHODOS

Evi ***Evi *** Evi *** Evi *** Evi *** Evi ***

Tento obľúbený hotelový komplex pozostáva z viacerých budov obklopujúcich udržiavanou palmovou záhradou s veľkým bazénom a priestrannou trávnatou plochou ako stvorenou na oddych. Doprajte vášmu telu i duši aktívny oddych, ktorý zabezpečí široká paleta športových aktivít priamo v hoteli, ako aj vodných športov na neďalekej nádhernej širokej a dlhej piesočnatej pláži vzdialenej 10 minút chôdze. Najmenších dovolenkárov bez pochýb uspokojí detský bazén, detské ihrisko, najväčší lunapark v Európe či neďaleký lunapark (vzdialený len cca 10 minút jazdy). Na svoje si prídu aj milovníci nočného života, ktorý sa môžu plne vyžiť v centre letoviska Faliraki od ktorého je hotel vzdialený len 5 minút chôdze, kde nájdete stovky barov, pubov, nočných klubov, diskoték, reštaurácii či útulných taverien. Kombinácia kvalitných služieb, výbornej polohy a zaujímavej ceny zaraďujte tento hotel k našim tohtoročným horúcim ponukám. Od hlavného mesta Rhodos jevzdialený cca 14km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú štandardne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, chladnička, telefón, rádio, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, balkón alebo terasa s posedením.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, reštaurácia s terasou, koktail bar, snack bar, pool bar, záhrada s veľkým bazénom, detský bazén a ihrisko, spoločenská miestnosť s TV, zlatníctvo, internetový kútik (za poplatok), stolný tenis, biliard, široká paleta vodných športov na pláži (za poplatok), v pešej zóne od hotela motokárový areál, lunapark a cca 4km golfové ihrisko Afandou, cca 15 minút chôdze od hotela na kraji letoviska v oddelenom zálive nudapláž. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, občerstvenie počas dňa v snack bare a pool bare, miestne alkoholické, nealkoholické a miešané nápoje počas dňa.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.