Leto 2020, Grécko - KOS

Atlantis ****Atlantis **** Atlantis **** Atlantis **** Atlantis **** Atlantis ****

Tento hotelový komplex vás určite uchváti nielen krásou historických pamiatok, ale predovšetkým prekrásnou rozľahlou záhradou, z ktorej upravené chodníky vás privedú až na breh Egejského mora. Piesočnatá pláž s prímesou štrku a drobných kamienkov je tým najvhodnejším miestom pre oddych a relax. Hotel Atlantis sa nachádza približne 2 km od hlavného mesta Kos, ktoré je ľahko dostupné miestnymi autobusmi či taxíkmi. Leží neďaleko živého centra letoviska Lambi. Nielen pre malých ale aj pre dospelých ponúkame animácie a pomyselnou čerešničkou na torte je bezplatný vstup do Lido Waterpark v Mastichari raz za pobyt. Tento dovolenkový rezort je pripravený ponúknuť vám kvalitný, plnohodnotný a zaslúžený oddych, ktorý ocenia klienti všetkých vekových kategórii.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ponúkame vám 2- lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prístelok, alebo rodinné izby určené pre 4 osoby, ktoré sú rozdelené na 2 miestnosti (za príplatok). Súčasťou izieb je klimatizácia (od 15.06 do 15.09), chladnička, SAT TV, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasa s posedením.
Hotel pozostáva z hlavnej budovy, vedľajších budov, bungalovov a apartmánov situovaných v jedinečnej záhrade plnej kvetov a exotických paliem. V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, terasa s posedením, lobby bar, hlavná reštaurácia, reštaurácia a bar pri bazéne, plážový bar, 2 bazény, detský bazén a ihrisko, stolný tenis, tenis, biliard, internet... Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvenie počas dňa, tématické večere (potrebná rezervácia)

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.