Leto 2020, Grécko - KOS

Apollon ****Apollon **** Apollon **** Apollon **** Apollon **** Apollon ****

Tento hotelový komplex je vyhľadávaným miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť všedným dňom a dopriať si viac pokoja v areáli obklopujúcom exotickou záhradou s množstvom zelene a banánovníkov. Bol postavený podľa vzoru paláca Knossos, s typicky gréckou atmosférou. Približne 200 metrov od neho sa nachádza piesočnatá pláž s prímesou štrku a drobných kamienkov s pozvoľným vstupom do mora. Leži v pokojnej časti letoviska Lambi, od hlavného mesta Kos je hotel vzdialený cca 2 km (ľahko dostupný autobusmi či taxíkmi). Odporúčame ho rodinám s deťmi, ale aj dvojiciam, ktoré chcú prežiť krásnu a pohodovú dovolenku v príjemnom prostredí. Hotel je obľúbený aj vďaka bezbariérovému prístupu do izieb.

Vybavenie hotela/ / ubytovanie:
Hotel Apollon sa skladá z niekoľkých samostatných ubytovacích častí. V ponuke máme 2- lôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek. V izbách sa nachádza individuálne ovládateľná klimatizácia, chladnička, SAT TV, trezor (za poplatok), kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou, sušič na vlasy, telefón, balkón alebo terasa s posedením.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, hlavný bar, snack bar pri bazéne, bazén s bezbariérovým prístupom, detský bazén, jacuzzi (za poplatok), internet...Slnečníky, ležadlá a vodné športy sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia PLUS: raňajky a večere formou švédskych stolov, počas večerí neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov, čapovaného piva a vína).
Za príplatok možnosť dokúpenia stravovania formou all inclusive.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.