Leto 2022, Grécko - KOS

Aquis Marine ****Aquis Marine **** Aquis Marine **** Aquis Marine **** Aquis Marine **** Aquis Marine ****

Ak stále hľadáte miesto, ktoré by Vám učarovalo svojou osobitne nádhernou piesočnatou plážou s priezračne čistým morom, tak ponúkaný Aquis Marine Family Resort & Waterpark, ležiaci priamo na pláži Tigaki Beach, je určite tým správnym výberom.. Naša horúca novinka, hotelový komplex Aquis Marine Resort & Waterpark vám ponúka kvalitný, plnohodnotný a zaslúžený oddych, po akom dozaista túžite. O vaše pohodlie a dovolenkovú pohodu plnú zábavy a nezabudnuteľných zážitkov sa bude po celý čas starať tím hotelových profesionálov tak, aby vám počas vášho pobytu naozaj nič nechýbalo. Počas prázdninových mesiacov vám budú k dispozícii aj slovensky hovoriaci animátori. Centrom celého hotelového rezortu, vytvoreného na prežitie ideálnej dovolenky predovšetkým pre rodiny s deťmi, je jedinečný vodný svet, ktorí tvorí bazén pre najmenšie deti a ďalšie 3 bazény s možnosťou atrakcií pre malých, ale i o niečo väčších hotelových hostí. O detský smiech a skvelú zábavu sa postará tak umelé vlnobitie, ako aj rôzne tobogány a šmykľavky. Veľkým lákadlom pre výber tejto hotelovej destinácie je určite aj jeho poloha, ktorý sa nachádza len 6 km od hlavného mesta Kos a cca 19 km od letiska.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V ponuke sú veľmi elegantné izby, ktoré pozostávajú zo spálňovej časti s dvoma hlavnými lôžkami a z obývacej časti s 1 alebo 2 rozkladacími pohovkami. V izbách nechýba telefón, SAT TV, prístup na internet (zdarma), chladnička, kúpeľňa s vaňou a WC, DVD prehrávač, balkón s posedením či individuálne nastaviteľná klimatizácia.
Súčasťou hotela je hlavná reštaurácia Nausika, a´la carte reštaurácia Olive Tree s mediteránskou kuchyňou, bar Kalypso, bazén Olympus Theme s 5 tobogánmi, 3 šmykľavkami pre menšie deti, bazén Poseidon Adventure s umelým vlnobitím, detský bazén, lekár ( na vyžiadanie), baby sitting ( na vyžiadanie za poplatok), mini market, masáže (za poplatok), tenisové kurty, multifunkčná herňa, amfiteáter, fitness... Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch aj na pláži zdarma. Hotel je vhodný aj pre pohybovo hendikepovaných klientov.

Stravovanie:
- ultra all inclusive: raňajky, obedy, večere podávané formou pestrých švédskych stolov vrátane nápojov, ktoré sa podávajú priamo v reštaurácii Nausika, vegetariánske a detské menu, show cooking, ľahšie občerstvenie v popoludňajších hodinách, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané v čase od 10:00 do 23:00 hod.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.