Leto 2022, Grécko - RHODOS

Louis Colossos Beach ****Louis Colossos Beach **** Louis Colossos Beach **** Louis Colossos Beach **** Louis Colossos Beach **** Louis Colossos Beach ****

Hotelový komplex situovaný priamo pri pláži je dovolenkovým rajom vsadeným do nádherných, starostlivo udržiavaných záhrad, rozprestierajúcich sa na ploche 60 000m2. Okrem budov, ktoré ponúkajú služby vysokého štandardu, sú tu umiestnené aj udržiavané športoviská, spoločenské priestory pre zábavu, 2 veľké bazény, reštaurácie a bary. Leží priamo pri obľúbenej piesočnatej pláži s jemnými kamienkami Kalithea beach ,ocenenou Modrou vlajkou za jej čistotu , rovnako ako aj čistotu mora. Tento hotel sme pre vás opakovane vybrali, pretože overená vysoká kvalita poskytovaných služieb, jedinečná poloha priamo na pláži spojená s blízkosťou strediska Faliraki, najnavštevovanejšieho dovolenkového letoviska na ostrove Rhodos, a v neposlednom rade i blízkosť jedného z najväčších aquaparkov v Európe, prirodzene radia tento hotel k jedným z najobľúbenejších. Od už spomínaného letoviska Filaraki je vzdialený cca 2,5km, v ktorom na vás čakajú bohaté možnosti dennej i večernej zábavy: bary, obchody, reštaurácie, taverny, kaviarne, diskotéky až do neskorých ranných hodín či taktiež detský lunapark, motokáry, aquapark, bungee-jumping a mnohé iné.Od hlavného mesta Rhodos je vzdialený je vzdialený cca 12km. Súčasťou hotelového animačného tímu sú počas prázdnin aj slovensky hovoriaci animátori.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a komfortne vybavené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek s vlastným telefónom, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou, WC a sušičom na vlasy a balkónom/terasou s posedením. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a lobby, zmenáreň, požičovňa áut, motoriek a bicyklov, 5 samostatných výťahov, 3 hotelové reštaurácie, koktail bar, kaviareň, 2 hotelové bary, plážový bar, pool bar, veľká terasa, mini market, kaderníctvo, 2 bazény v rozľahlej tropickej záhrade, detský bazén, sauna, parný kúpeľ, masaáže, jacuzzi, detské ihrisko, tenisové kurty, na pláži vodné lyžovanie, potápačska škola, vodný bicykel, windsurfing, kanoe (za poplatok),WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, detské menu počas večerí, nealkoholické, miestne alkoholické a miešané nápoje počas dňa vo všetkých baroch, občerstvenie počas dňa (ľahké jedlá, viacero druhov sendvičov...)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.