Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Europa Resort ***Europa Resort *** Europa Resort *** Europa Resort *** Europa Resort *** Europa Resort ***

Mimoriadne obľúbený hotel Europa Resort svojim návštevníkom ponúka prežitie príjemných dovolenkových chvíľ vo svojom hotelovom areáli, v ktorom sa nachádza pekná hotelová záhrada s trávnatými plochami na slnenie a veľký bazén pre deti i dospelých. Tento veľmi pohostinný hotel, určený pre stredne náročných klientov, nájdete v letovisku Panormo, ktoré je známe svojou pokojnou prázdninovou atmosférou (cca 15min. pešej chôdze od centra s obchodíkmi a tavernami). Od nádherného mesta Rethymno je vzdialený 19km a od hlavného mesta ostrova Heraklion cca 55km. Hotel ponúka obľúbené all inclusive služby s lákavým celodenným občerstvením v podobe osviežujúcich letných kokteilov od výmyslu sveta, rôzne možnosti zábavy a iných aktivít. Počas dovolenky určite odporúčame navštíviť malebné mestečko Rethymno s krásnym benátskym prístavom a kamennými uličkami, dýchajúcimi starou gréckou históriou i modernou súčasnosťou zároveň. Leží priamo pri mori od krásnej piesočnatej pláže (cca 800m), no v blízkosti sa nachádzajú aj menšie romantické prírodné kamienkové pláže. Na pláž v Panorme vás taktiež dopraví hotelový minibus zdarma.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prístelky s klimatizáciou, telefónom, minichladničkou, trezorom ( za poplatok), SAT TV, kúpeľňou so sprchou, WC a sušičom na vlasy a balkónom, resp. terasou s posedením.
V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar, hotelová reštaurácia s terasou, pool bar, bazény, detský bazén so šmykľavkou, WIFI pripojenie / internet v hotelovej hale (za poplatok), vodné športy na pláži ( za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov vrátane nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.