Leto 2022, Grécko - KRÉTA

Apollonia Beach *****Apollonia Beach ***** Apollonia Beach ***** Apollonia Beach ***** Apollonia Beach ***** Apollonia Beach *****

Tento veľmi obľúbený hotelový komplex pozostávajúci z hlavnej budovy a bungalovov roztrúsených v nádhernej exotickej záhrade je ako stvorený pre všetkých milovníkov luxusu, pohodlia, kvalitných služieb a komfortu. Patrí do prvej TOP päťky najkvalitnejších hotelov na ostrove Kréta. Celý hotelový areál je obklopený prekrásnou starostilo udržiavanou hotelovou záhradou. Bazénový komplex s viacerými bazénmi, hotelový vodný park s tobogánmi a šmykľavkami, záplava kvetov, nádherná zeleň, komfortné ubytovanie či bohatý animačný celodenný program organizovaný tímom profesionálnych animátorov sú zárukou nadštandardne strávenej dovolenky. Pýchou hotela je krásna hotelová piesočnatá pláž lemovaná drobnými kamienkami s bohatou ponukou vodných športov, ocenená Modrou vlajkou za čistotu a kvalitu. Pestrá mozaika miestneho života je poskladaná nielen z nekonečne ligotajúcej sa hladiny mora, ale aj rušného večerného života. Ten môžete si môžete vychutnať priamo v stredisku Ammoudara (vzdialený cca 1km), s obchodíkmi, reštauráciami a gréckymi tavernami, alebo môžete navštíviť len 7km vzdialený Heraklion – hlavné mesto ostrova.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderné a vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 resp. 2 prísteliek. Vybavené sú individuálne ovládanou klimatizáciou, LCD SAT TV, minichladničkou, kúpeľňou so sprchou, WC a sušičom na vlasy, trezorom (za poplatok), WIFI pripojením a balkónom, resp. terasou s posedením.
V hotelovom komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, hlavná hotelová reštaurácia, grécka taverna na pláži, ázijská a talianska reštaurácia (rezervácia nutná vopred), hlavný hotelový bar, snack bar, plážový bar, niekoľko bazénov, hotelový vodný park, detský bazén, obchod so suvenírmi, butik, WIFI pripojenie v spoločenských priestoroch zdarma, luxusné wellness centrum ( za poplatok), vodné športy na pláži – parasailing, paragliding, vodné skútre, windsurfing, škola potápania – za poplatok, vodné kanoe a vodné bicykle zdarma. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
ultra all inclusive – raňajky, obedy a večer formou bohatých a kvalitných švédskych stolov vrátane nápojov, ľahšie občerstvenie podávané počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v pool bare aj v plážovom bare, štýlová večera v gréckej, ázijskej alebo talianskej reštaurácii

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.