Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Sitia Beach *****Sitia Beach ***** Sitia Beach ***** Sitia Beach ***** Sitia Beach ***** Sitia Beach *****

Vynikajúci päťhviezdičkový hotelový komplex Sitia Beach Resort & Spa, nachádzajúci sa v jednom z najkrajších oblastí Kréty s rozprávkovými plážami a zálivmi patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové rezorty na ostrove Kréta. Hotelový komplex oddychujúci v botanickej hotelovej záhrade vyúsťuje až k zlatistej piesočnatej pláži s kompletným plážovým servisom. Návštevníci hotela určite ocenia možnosť využívať kvalitné wellness služby, ktoré tento rezort ponúka. Profesionálne pripravení animátori zabavia malých i veľkých dovolenkárov počas celého dňa. Hotelový komplex s mimoriadne kvalitnými all inclusive službami sa nachádza v tesnej blízkosti mestečka Sitia s romantickou pobrežnou promenádou s množstvom obchodíkov, butikov, taverien, kaviarní a romantickým prístavom, priamo pri dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od hlavného mesta Kréty – Heraklionu je vzdialený cca 120km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 resp. 2 prísteliek. Nachádza sa v nich klimatizácia, telefón, minichladnička, trezor (za poplatok), WIFI pripojenie, vlastné hygienické príslušenstvo – WC, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy a balkón, resp. terasa s posedením.
Hotelový rezort disponuje aj elegantnou vstupnou halou s recepciou, 2 výťahmi, vonkajšou a vnútornou reštauráciou, vyhliadkovým barom s panorámou na záliv strediska Sitia s malebným prístavom a pobrežnou promenádou, pool barom, wellness centrom (masáže a sauna za poplatok), 3 bazénmi, detským bazénom a ihriskom, amfiteátrom, diskotékou, požičovňou áut...Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, grécka zmrzlina podávaná v hotelovom režime, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje podávané v čase od 10:00 do 23:00 hod

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.