Leto 2020, Grécko - ZAKYNTHOS

Zante Imperial Beach ****Zante Imperial Beach **** Zante Imperial Beach **** Zante Imperial Beach **** Zante Imperial Beach **** Zante Imperial Beach ****

Jedinečný dovolenkový komplex Miro Zante Royal Hotels & Resort s romantickým výhľadom na trblietavú hladinu mora a v diaľke sa rysujúce pobrežie Peloponézu vytvára jedinečný prázdninový svet, dokonale prispôsobený na to, aby sa tu mohli príjemne cítiť návštevníci všetkých vekových kategórií, predovšetkým však rodiny s deťmi. Na tých najmenších tu čaká zábavný park Zantino World so slovensky hovoriacim animátorom, ktorý sa aj so svojim animačným tímom postará o pestré a zaujímavé súťaže či hry počas celej vašej dovolenky. Vaše ratolesti sa môžu tešiť aj na množstvo iných atrakcií, ako napríklad detský vláčik, tobogán, lezecká stena, skákací hrad, trampolína a mnohé ďalšie iné... Dovolenkovú pohodu dotvárajú kvalitné služby, stravovanie all inclusive, pool bary otvorené do neskorších večerných hodín, rôzne športové aktivity či večerné predstavenia (ako už bolo spomínané aj so slovenským animátorom). Tento nádherný hotelový rezort sa vypína nad slnkom zaliatou plážou s priezračne čistou vodou Mavratzi Beach, ktorá je ľahko dostupná kamennou cestičkou, výťahom, po schodoch, alebo lanovkou, ktorá vás na ňu odvezie priamo od bazéna. Hotel sa nachádza v stredisku Vassilikos, cca 17km od letiska.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V ponuke sú elegantné 2- lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, alebo 2- lôžkové štúdiá s 2 prístelkami (za príplatok), vybavené samostatnou kuchynkou. Treťou možnosťou sú rodinné izby, ktoré sú tvorené 2 miestnosťami, určené maximálne pre 4 osoby (za príplatok). Súčasťou izieb je telefón, klimatizácia, SAT TV, chladnička, trezor (za poplatok), kúpeľňa s vaňou a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa; s výhľadom na more za príplatok.

Pre detských návštevníkov tu máme už spomínaný zábavný svet Zantino World (zdarma), Nausica pool bar, bazén s tobogánom.
Dospelým návštevníkom určite učarí diskotéka v bare After Eleven (Palazzo di Zante). V hotelovom komplexe je k dispozícii taktiež WIFI pripojenie v priestoroch recepcie zdarma, hlavná reštaurácia Crown s vonkajšou terasou, amfiteáter, kino, karaoke, grécky večer so živou hudbou, tenisový kurt, šípky, slnečníky a ležadlá (na pláži za poplatok). Hostia ubytovaní v Zante Imperial Beach môžu využívať všetky služby poskytované v hoteloch Zante Royal Resort a Palazzo di Zante, s výnimkou stravovania, ktoré majú zabezpečené výhradne v reštaurácii Crown.

Stravovanie:
all inclusive- raňajky, obedy a večere formou pestrých švédskych stolov vrátane nápojov, popoludňajšie ľahšie občerstvenie, nealkoholické a lokálne alkoholické nápoje sú podávané v baroch rezortu v čase od 10:00 do 23:00 hod.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.