Leto 2020, Grécko - ZAKYNTHOS

Palazzo di Zante ****Palazzo di Zante **** Palazzo di Zante **** Palazzo di Zante **** Palazzo di Zante **** Palazzo di Zante ****

Palazzo di Zante je súčasťou hotelového komplexu Miro Zante Royal Hotels & Resort. Tento hotelový komplex leží priamo nad nádhernou piesočnatou plážou Mavratzi Beach, s pozvoľným vstupom do mora. Vzdialenosť od pláže je približne 150 metrov a je ľahko dostupná kamennou cestičkou, lanovkou alebo výťahom (samozrejme zdarma). Vraví sa, že Palazzo di Zante je orientovaný v srdci hotelového areálu a je tou pravou oázou pokoja a oddychu. Aj napriek tomu tu však nájdete množstvo zábavných a športových atrakcií, ktoré sa vám na dlhú dobu zaiste vryjú do pamäte.Čaká na vás taktiež skvelý animačnný program aj so slovenským animátorom. Nachádza sa 17km od letiska, v turistickom stredisku Vassilikos.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Poskytujeme Vám 2- lôžkové izby s maximálne 1 prístelkou, alebo rodinné izby , ktoré pozostávajú z 2 miestností a sú určené maximálne pre 4 osoby (za príplatok). V izbách sa nachádza telefón, chladnička, sušič na vlasy, kúpešňa s vaňou a WC, SAT-TV, klimatizácia, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa s posedením a nádherným výhľadom priamo na bazén.
Súčasťou hotelového areálu je aj recepcia s posedením, nezabudnuteľná reštaurácia Apollo s terasou a uchvacujúcim výhľadom na vodopády, WIFI pripojenie na recepcii zdarma, lobby bar, detský bazén, kino, Health Club (za poplatok)... Pre športových návštevníkov tu máme vybudované multifunkčné športové ihrisko a taktiež fitness zdarma. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne aj na pláži k dispozícii zdarma. Hostia ubytovaní v Palazzo di Zante môžu využívať služby poskytované v Zante Imperial Beach a Zante Royal Resort, s výnimkou stravovania, ktoré majú zabezpečené v reštaurácii Apollo.

Stravovanie:
all inclusive- raňajky, obedy a večere sú podávané v reštaurácii Apollo formou pestrých švédskych stolov vrátane nápojov, popoludňajšie občerstvenie, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje sú podávané v čase od 10:00 do 23:00 hod. v baroch hotelového rezortu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.