Leto 2022, Grécko - KORFU

Golden Sands ***Golden Sands *** Golden Sands *** Golden Sands *** Golden Sands ***

Poloha hotela Golden Sands je skutočne veľmi výhodná. Nachádza sa v tichšej časti prázdninového letoviska a je približne len 50 metrov od piesočnatej pláže, pláže, ocenenej Modrou vlajkou EÚ. Ak ste z tých, ktorí si radi vychutnáte aj posedenie pri bazéne, tak práve to Vám ponúkame náš priestranný bazén, všade naokolo obklopený zelenou záhradou. Súčasťou bazéna sú ležadlá so slnečníkmi. Hotel Golden Sands je veľmi vychytávaným hotelom aj vďaka svojej očarujúcej večernej atmosfére. Nachádza sa len 300m od centra letoviska Agios Georgios, v ktorom na vás čaká množstvo obchodíkov, reštaurácií, barov...nechýbajú tu ani typické grécke taverny či diskotéky, ktoré ponúkajú pestré večerné vyžitie predovšetkým mladším dovolenkárom.

Vybavenie hotela/ ubytovanie:
V našom hoteli vám ponúkame štandardné 2- lôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek. V každej izbe sa nachádza klimatizácia, telefón, SAT/TV, chladnička, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón s posedením, izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.
V hotelovom komplexe sa nachádza lobby bar s plazmovou SAT TV, snack bar, reštaurácia s vonkajším posdením, terasa so slnečníkmi a ležadlami (zdarma), tenisové kurty (za poplatok), basketbalové ihrisko, bezplatné parkovisko pred hotelom, samostatný detský bazén, veľký bazén, detské ihrisko, WIFI pripojenie...

Stravovanie:
polpenzia- raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere sú servírované, skladajú sa z troch chodov (predjedlo, hlavné jedlo, dezert), bez nápojov.

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.