Leto 2020, Grécko - KORFU

Aquis Sandy Beach *****Aquis Sandy Beach ***** Aquis Sandy Beach ***** Aquis Sandy Beach ***** Aquis Sandy Beach ***** Aquis Sandy Beach *****

Aquis Sandy Beach je podľa nášho názoru najideálnejším miestom, kde možete s celou rodinou stráviť neopakovateľné chvíle, na ktoré tak skoro nezabudnete. Pozývame vás na letnú dovolenku v areáli plnom krásnej a bohatej zelene, paliem a voňajúcich kvetov. Neďaleko zlatistej pláže si môžete vychutnať chvíle relaxu pri vynovenom bazéne s pool barom. Pre najmenších návštevníkov sme vytvorili vodný park s tobogánmi, ktorý spestruje aj detské ihrisko s hojdačkami. Zlatistá piesočnatá pláž je charakteristická svojím pozvoľným vstupom do mora a netají sa ani špeciálnou ponukou vodných športov. Tento nádherný hotelový komplex leží v letovisku Agios Georgios.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Vybavenie hotela pozostáva z hlavnej reštaurácie, kde je možné aj posedenie na priestrannej terase. Do pozornosti vám dávame aj 2 veľké bazény, ktorých súčasťou sú ležadlá, osušky a slnečníky zdarma, detský bazén, detské ihrisko. Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy s recepciou a niekoľko dalších 2- a 3- podlažných ubytovacích častí.
V ubytovacích častiach sa nachádzajú 2- lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, ktorých súčasťou je individuálne nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s vaňou a WC, telefón, chladnička, sušič na vlasy, WIFI pripojenie, balkón, respektíve terasa s posedením a výhľadom do nádhernej záhrady.

Stravovanie:
all inclusive- raňajky, obedy, večere formou švédskych stolov vrátane miestnych nápojov, detské a vegetariánske menu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. All inclusive nápoje sú podávané od 10:00 do 23:00 v baroch hotelového rezortu.


Dieťa za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.