Leto 2022, Turecko

Grand Prestige *****Grand Prestige ***** Grand Prestige ***** Grand Prestige ***** Grand Prestige ***** Grand Prestige *****

Tento zrekonštruovaný hotelový komplex vás určite očarí svojou nádhernou záhradou s voňavými kvetmi siahajúcimi až takmer na slnkom zaliatu pláž, atraktívnym vodným parkom, bohato prestretými bufetovými stolmi, či profesionálnymi službami, ktorými budete hýčkaní počas celého pobytu. O zábavu, smiech a dobrú náladu malých i veľkých sa postarajú cez deň i večer skúsení medzinárodní, ale aj slovensky hovoriaci animátori. Majú pre vás pripravené rôzne súťaže, pohybové hry či skvelý spoločenský program. Na svoje si prídu aj milovníci dávnych čias, keďže tento hotelový komplex sa nachádza len 7km od historického mesta Side. Nádherné okolie spolu s miestnou pohostinnosťou vytvárajú miesto, kde sa sen o fantastickej dovolenke stáva skutočnosťou. Od piesočnatej pláže (pri vstupe premiešanej s drobnými kamienkami) je vzdialený 150m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V hoteli sa nachádza vstupná hala s panoramatickými výťahmi, recepcia so zmenárňou, WIFI pripojenie, 4 reštaurácie, 6 barov, 2 vonkajšie bazény so šmykľavkami a tobogánmi, sauna, turecké kúpele, masáže (za poplatok), jacuzzi (za poplatok), nákupné centrum, detské ihrisko, exotická hotelová záhrada s atraktívnymi jazierkami, záhradná terasa s posedením, a´la carte reštaurácia na streche hotela s fantastickým výhľadom (za poplatok a na základe rezervácie vopred), 4 tenisové kurty, diskotéka Niagara, amfiteatér, vodné športy na pláži (za poplatok).... Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Izby sú moderne zariadené, zrekonštruované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo rodinné izby určené pre 4 osoby sú na vyžiadanie. Nachádza sa v nich klimatizácia, telefón, SAT/TV, rádio, minibar, trezor (za poplatok), vlastné hygienické príslušenstvo – kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón/terasa s posedením.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli i na pláži počas celého dňa, podávanie ľahšieho občerstvenia vo vybraných hodinách v hoteli i na pláži (turecké placky, hamburgery, pizza, hranolky), ľahšie nočné občerstvenie...

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.