Leto 2020, Turecko

Galeri Resort *****Galeri Resort ***** Galeri Resort ***** Galeri Resort ***** Galeri Resort ***** Galeri Resort *****

Tento hotel Vám určite dokáže ponúknuť to práve útočisko pre regeneráciu síl a Vy sa tu budete môcť oddávať chvíľam zaslúženého relaxu a pohody. Disponuje mnohými benefitmi, ktoré z neho robia ideálny cieľ pre dovolenkárov. Jedinečná poloha v bezprostrednej blízkosti pláže, chutná medzinárodná i orientálna kuchyňa, široký rozsah prvotriednych ultra all inclusive, rozmanitá ponuka športových a animačných aktivít pre deti a dospelých – to všetko Vás tu určite neminie. Tento pekný a kvalitný hotel s priateľskou atmosférou sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s prímesou drobných kamienkov, cca 30km od rušného centra Alanye a 90km od letiska v Antalyi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantné, vkusné, novozrekonštruované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nachádza sa v nich SAT/TV, trezor (za poplatok), klimatizácia, minibar, telefón, vlastné hygienické zariadenie (sprcha, resp.vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón s posedením.
V hoteli sa nachádza taktiež moderná hotelová hala s recepciou a posedením, hlavná hotelová reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie, lobby bar, snack bar, americký bar, disco bar, vnútorný bazén, vonkajší bazén, detský bazén s tobogánmi, internetové pripojenie v lobby bare zdarma, turecké kúpele, sauna, masáže (za poplatok), kaderníctvo (za poplatok), obchodíky, požičovňa áut, fitness centrum, diskotéka, tenisové kurty, šípky, vodné športy na pláži (za poplatok). Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, detský bufet, miestne alkohlické a nealkoholické nápoje podávané v areáli hotela, ľahšie popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina, polnočný snack...

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.