Leto 2020, Turecko

Golden Coast Resort & Spa *****Golden Coast Resort & Spa ***** Golden Coast Resort & Spa ***** Golden Coast Resort & Spa ***** Golden Coast Resort & Spa ***** Golden Coast Resort & Spa *****

Tento komfortný hotelový komplex sa nachádza v obľúbenom stredisku Colakli, 55km od letiska v Antalyi a 9km od Side. Súčasťou hotela je i obrovský aquapark a nádherná záhrada. Hotelový rezort s priateľskou atmosférou je vhodný pre rodiny s deťmi ale i pre tých, ktorí vyhľadávajú na dovolenke športové vyžitie, bláznenie sa a relax súčasne. Nachádza sa priamo na pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Komfortne vybavené izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV/SAT, minibarom, telefónom, trezorom (za poplatok). Možnosť jednej prístelky, dve prístelky sú možné len v rodinnej izbe za príplatok.
Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, internetovou kaviarňou, WIFI pripojením v lobby bare (na izbách za príplatok), snack reštauráciami, reštauráciami a´la carte, barom pri bazéne, disko barom, Spa & wellness centrom, ležadlami a slnečníkmy pri bazénoch aj na pláži, obchodíkmi so suvenírmi, kaderníctvom, diskotékou, zlatníctvom, niekoľkými bazénmi, 2 tenisovými kurtmi, fitness centrom, stolným tenisom, šípkami, bowlingom, bilardom, animačnými programami, aquaparkom s 11 atrakciami, vodnými športmi na pláži (za poplatok)...

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.