Leto 2024, Turecko

Sailor´s Beach Club ****Sailor´s Beach Club **** Sailor´s Beach Club **** Sailor´s Beach Club **** Sailor´s Beach Club ****

Sailor´s Beach Club je hotel s kvalitnými službami, určite uspokojí i tých náročnejších klientov. Je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi a pre tých z Vás, ktorý ocenia aktívnu dovolenku. Nachádza sa v časti Kiris, 65km od letiska v Antalyi a 7km od mestečka Kemer. Skladá sa z hlavnej budovy a štyroch samostatných blokov, leží priamo na dlhej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, vstup do mora je možný aj z móla.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne vybavené s možnosťou 1-2 prísteliek pre deti, alebo 1 prístelky pre dospelú osobu. Nachádza sa v nich klimatizácia, kúpeľňa, WC, sušič na vlasy, TV/SAT, minibar (za poplatok), balkón, terasa alebo francúzske okno, telefón, trezor (za poplatok).
K dispozícii Vám bude taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia, lobby bar, kadernícky salón, wellness centrum, diskotéka, obchody, čistiareň, lehátka, slnečníky a uteráky na pláži aj pri bazéne, bazén, bazén s tobogánmi, vnútorný bazén, detský bazén, klub a ihrisko, WIFI pripojenie, lekár, tenisový kurt, biliard, šach, možnosť vodných športov, potápačské centrum, animačný program, vodná gymnastika, aerobik, turecké kúpele, sauna, fitness, jacuzzi, masáže...

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.