Leto 2020, Cyprus

Louis Ledra Beach ****Louis Ledra Beach **** Louis Ledra Beach **** Louis Ledra Beach **** Louis Ledra Beach **** Louis Ledra Beach ****

Tento hotel patrí do medzinárodnej hotelovej siete „LOUIS“, nachádza sa v oblúbenom letovisku Parphos. Kvalitou a rozsahom služieb je určený predovšetkým pre náročnejšiu klientelu. Privilegovaná poloha hotela priamo pri krásnej piesočnatej pláži, kvalitná, bohatá a pestrá strava, rozsiahle all inclusive služby a od minulého roka ešte luxusnejšie ubytovanie, pretože jeho interiér prešiel rekonštrukciou, vytvárajú podmienky pre vysoký komfort a pohodlie hotelových hostí. Ledra Beach je hotelom klubového typu s denným i večerným animačným programom. Nadštandardná starostlivosť o hostí a pozornosť personálu sú tu samozrejmosťou.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V hoteli sa nachádzajú komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prístelok vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a WC, fénom, balkónom s posedením; možnosť výberu izby s výhľadom na more za príplatok.
Hotelu nechýba ani vstupná hala s recepciou a all inclusive barom, klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia s barom pri bazéne, beach bar, divadelná sála pre večerné show programy, bar pri večerných animáciách, internet (za poplatok), sladkovodný bazén s vírivkou, detský bazén, bazén len pre dospelých, slnečníky a lehátka pri bazéne a na pláži zdarma, kryty bazén či detské ihrisko. Zašportovať a zabaviť sa môžete taktiež na volejbalovom ihrisku na pláži, čaká na Vás stolný tenis, šípky, večerné či kabaretové predstavenia, denné športové aktivity ako napríklad aerobic či vodné športy na pláži (za poplatok).

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, lokálne alko a nealko nápoje počas dňa, bohatá ponuka miešaných nápojov, ľahké občerstvenie vo vybraných hodinách – snack, pizza,sendviče, burgre, ľahké polnočné občerstvenie...

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.