Leto 2020, Cyprus

Acapulco Beach *****Acapulco Beach ***** Acapulco Beach ***** Acapulco Beach ***** Acapulco Beach ***** Acapulco Beach *****

Tento hotelový komplex patrí jednoznačne do našej TOP ponuky. Rozsiahla hotelová záhrada Vám ponúkne svoje zákutia pre Vaše pokojné dovolenkové chvíle. Na aktívnych dovolenkárov sa teší profesionálny animačný tím, s ktorým zažijete neopakovateľné chvíle aktívneho oddychu a zábavy. Malých dovolenkárov si zaručene získa rozsiahly bazénový komplex, hotelový aquapark či hotelový lunapark. Na vášnivých hráčov rulety či pokru čaká vysvietené hotelové kasíno. Rozmaznávať sa môžete nechať v spa a wellness centre, ktoré je skutočnou oázou krásy, zdravia a relaxu. Pomyselná čerešnička na torte je zaručene nádherná hotelová pláž. Sladké leňošenie na jednej z najkrajších pláži v oblasti s úžasne belasým morom umocní fantastický pocit z tohto hotela. Zlatistá piesková pláž je situovaná v pokojnom zálive predurčenom spĺňať všetky predpoklady kľudnej a pohodovej dovolenky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú luxusne zariadené, 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek v hlavnej budove, alebo novovybudovanej časti Pine Court. Sú vybavené vlastným hygienickým príslušenstvom (kúpeľňa, WC, sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), centrálne riadenou klimatizáciou, trezorom (za poplatok), SAT-TV, telefónom, minibarom a balkónom s posedením.
Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy, novovybudovanej časti Pine Court a viliek vsadených do udržiavanej záhrady, vstupnej haly s recepciou, hlavnej reštaurácie s terasou a výhľadom na more...Čaká tu na Vás taktiež niekoľko barov – Lobby bar, Sandy bar pri pláži (počas dňa zdarma), plážový bar (vo večerných hodinách zdarma) či pool bar (za poplatok). Vo vonkajšom bazénovom komplexe sa nachádza aquapark, slnečníky a lehátka zadarmo, vnútorný bazén, detský bazén, detské ihrisko, lunapark (za poplatok), wellness (za poplatok), fitness, mini market, kaderník, požičovňa áut. Hotel má i svojho vlastného fotografa, ktorý Vám zveční spomienky na túto nezabudnuteľnú dovolenku v podobe profesionálne upravených fotografií.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.