Leto 2020, Cyprus

Salamis Bay Conti *****Salamis Bay Conti ***** Salamis Bay Conti ***** Salamis Bay Conti ***** Salamis Bay Conti ***** Salamis Bay Conti *****

Salamis Bay Conti je kvalitný hotelový komplex nachádzajúci sa na jednej z najkrajších piesočnatých pláži na Severnom Cypre. Hotel ponúka vo svojom kráľovstve splnenie všetkých Vašich dovolenkových túžob. Presvedčí Vás o tom starostlivo udržiavaná záhrada, bazénový komplex, originálne medzinárodné hotelové animácie organizované profesionálnymi animátormi aj v slovenskom sprievode či kvalitná kuchyňa s cyperskými i medzinárodnými špecialitami... Vďaka krásnej pláži a dostupnosti do centra mesta Famagusta je hotel ideálny pre rodiny s deťmi ako aj pre klientov vyhľadávajúcich rušnejšie hotelové komplexy s pestrým večerným programom. Pokiaľ od svojej dovolenky očakávate prežitie dní naplnených radosťou, smiechom a nezabudnuteľnými spomienkami, nasmerujte svoje dovolenkové kroky do tohto hotelového komplexu.
Pozostáva z jednej hlavnej budovy a niekoľkých viliek nachádzajúcich sa okolo bazéna. Situovaný je priamo na pláži, asi 8 km od historického a turistického centra Famagusta s obchodmi, barmi či reštauráciami. Dopravu z hotela do centra a späť je možné zabezpečiť si za poplatok priamo v hoteli.
Pláž s jemným pieskom v zálive Salamis Bay je vzhľadom na pozvoľný vstup do mora ideálna pre rodiny s deťmi. Slnečníky, lehátka, ako aj plážové osušky sú hosťom k dispozícii zadarmo v celom areáli hotela. Na pláži Vás čaká taktiež bohatá ponuka vodných športov (za poplatok), či celodenné animačné aktivity ponukajúce príjemné spestrenie dovolenky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú vkusne a účelné zariadené, klimatizované, s bočným výhľadom na more. Do niektorých izieb je možné pridať až dve prístelky. K základnému vybaveniu izby patrí balkón, kúpeľňa/WC, SAT-TV, telefón, sušič vlasov, trezor, minibar (denne dopĺňaná voda), WIFI pripojenie. Za príplatok je možné ubytovanie v priestrannejších rodinných izbách okolo bazéna.
V hlavnej budove je hosťom k dispozícii vstupná hala s recepciou, niekoľko obchodíkov, minimarket, hlavná reštaurácia, SPA centrum (sauna a turecké kúpele bez procedúr zdarma), fitness centrum, vnútorný bazén, kasíno, vodná fajka (za poplatok)...
V areáli hotela sa nachádza rozsiahly bazén v tvare lagúny, bar pri bazéne aj na pláži. Bezplatne je možné využiť tenisové kurty, miniklub, stolný tenis a animačné aktivity, WIFI pripojenie. Za poplatok je možné využiť kaderníka, fotografa, masáže a iné procedúry, či vodné športy na pláži.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky a večere, poobedný snack a neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov od 10:00 do 24:00 podľa rozpisu jednotlivých barov.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.