Leto 2020, Cyprus

Kaya Artemis *****Kaya Artemis ***** Kaya Artemis ***** Kaya Artemis ***** Kaya Artemis ***** Kaya Artemis *****

Tento luxusný hotel sa nachádza na východnom cípe Severného Cypru, v novovznikajúcej turistickej oblasti Bafra. Patrí medzi najväčšie a najkomplexnejšie hotely na ostrove a to aj vďaka rozsiahlej exotickej pláži, výnimočnej architektúre a kvalitným službám. Hotelový komplex je situovaný na širokej a rozsiahlej piesočnatej pláži. Na pláži je široká ponuka vodných športov. Lehátka, slnečníky, matrace a plážové osušky sú hosťom k dispozícii bezplatne. Na pláži je vybudované aj dlhé mólo, na ktorého konci sú umiestnené lehátka.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú zariadené štýlovo, s možnosťou jednej až dvoch prísteliek. Izby sú vybavené balkónom, kúpeľnou/WC, SAT-TV, telefónom, minibarom, trezorom a klimatizáciou.
K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, 3 a la carte reštaurácie, niekoľko barov, vonkajšie bazény, šmykľavky, 2 tenisové kurty, fitness centrum, stolný tenis, biliard, bowling, obchodíky, kaderníctvo, konferenčné miestnosti, kasíno, denné a večerné animácie, vodné športy na pláži a SPA centrum.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas hlavných jedál v určenom bare.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.