Wellness, Lyžovačky

Hotel Patria ****Hotel Patria **** Hotel Patria **** Hotel Patria **** Hotel Patria **** Hotel Patria ****

ŠTRBSKÉ PLESO

Hotel je situovaný na konci Mlynickej doliny vo výške 1355 m,na severnom brehu Štrbského Plesa. Hotel je ako stvorený na relaxáciu, oddych či športovanie. Patrí k jedným z nakrajších hotelov vo Vysokých Tatrách.
V zime skvelé možnosti lyžovania pre začiatočníkov a pokročilých v oblasti Soliska a Interski, nová zjazdovka vo Furkotskej doline. Ideálne podmienky pre beh na lyžiach od hotela smerom k Jamskému plesu.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby:
-lobby bar, Slnečná reštaurácia, vinotéka, nočný Vatra club s bowlingom, koliba Partia pri jazere Štrbské pleso
- Patria AQUA PARADISE WELLNESS (soľný a eukalyptový parný kúpeľ, bylinková inhalácia, sanárium, tepidárium, tropický dážď, whirlpool, masážny bazén, prívalová sprcha, vodná cesta, ľadová jaskyňa), krytý bazén, detská herňa, rôzne druhy masáží, bankovanie, ricochet, kongresová hala na prízemí, Kongresová hala pri Vatra clube, lovecký salónik a ďalšie 3 menšie salóniky, obchod so športovým tovarom, pamiatkovými predmetmi a parfumériou, požičovňa lyží, ski servis a lyžiarska škola, Wi-Fi vo všetkých priestoroch a na izbách káblová prípojka na internet.
- parkovanie za poplatok na stráženom parkovisku (6 €/deň) alebo v garáži (8 €/deň)
- hotel je úplne nefajčiarsky

Ubytovanie:
-dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (prístelka vhodná pre deti - rozkladacie kreslo), kúpeľňa, WC, SAT TV, rádio, sušič na vlasy, telefón, minibar, župany na každej izbe zdarma
- k dispozícii sú samozrejme aj 1-lôžkové izby a apartmány (1/2 spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek)
- detská postieľka zdarma. Možnosť priviesť zviera za poplatok 11 €/noc (pre seniorov nad 50 rokov zdarma)

Stravovanie:
- raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetových stolov, príp. výber z menu (podľa počtu hostí).

Cena zahŕňa:
- ubytovanie s raňajkami
- dieťa do 12 r. na prístelke zdarma pri dvoch dospelých osobách

Ostatné doplatky:
- večera dospelý 12 €, dieťa do 14 r. 6 €. Pri doplatku za polpenziu k večeri pohár vína, piva alebo nealka

Cena:
- od 25 EUR / osoba / noc

Pre viac informácií o cenách a voľných termínoch nás kontaktujte na našej pobočke Galaxy Tour, e-mail.adrese: galaxy@galaxytour.sk alebo tel.č. 0917 822 571.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.